i30 Fastback N-Line

od 18 590 €

Exteriér

Znaky a dizajnové prvky N Line

Vďaka štýlovým N Line symbolom a čiernym spätným zrkadlám na bočnej strane novová N Line verzia naozaj vystupuje z davu.

Exkluzívna maska chladiča a tvarovanie nárazníka

Unikátna N Line verzia Hyundai prináša kaskádovitú masku, ktorú nájdete vpredu i30 N spolu s agresívnym predným nárazníkom s charakteristickými striebornými líniami.

18″ zliatinové kolesá s výkonnostnými pneumatikami

Už na prvý pohľad vidieť, že korene nového 5-dverového i30 N Line sú v motoršporte. Vďaka vylepšenému odpruženiu a veľkým 18″ zliatinovým kolesám, športové pneumatiky Michelin PS4 dokonale vypĺňajú priestory kolies a vytvárajú dynamickejší postoj, vďaka čomu auto fantasticky drží na ceste. Športový charakter zvýrazňujú aj zväčšené predné brzdy.

Interiér

N Line športové sedadlá

Vitajte v úplne novom leveli komfortu sedadiel. Spolu s N logom, šedým kontrastným šitím a bočnými opierkami vám príťažlivé športové N Line sedadlá dajú pocit plnej kontroly a pohodlia, so silnou podporou bedier a vysúvateľným sedákom sedadiel.

Kožený multifunkčný volant

Užite si komfort a kontrolu vďaka perforovanému koženému N Line volantu so športovými metalickými lúčmi. Vďaka ovládacím tlačidlám máte kontrolu nad autom bez toho, aby ste dali ruky dole z volantu.

Kovové pedále

Športové kovové pedále podporujú váš pocit zo športovej výbavy v interiéri a umocnia váš zážitok z dynamickej jazdy. Sú vyrobené z brúseného kovu s protišmykovou gumou pre viac kontroly.

N Line prevodovka

Guľatá prevodovka v kombinácii kovovými detailmi a kožou vám zaručí pevnejšieuchopenie a lepší pocit zo športovej jazdy. Dokonale navrhnutá na rýchle radenie.

Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.