i30 N-Line

od 18 590 €

Po úspešnom predstavení veľmi populárnej i30 N pokračuje divízia Hyundai N v otriasaní svetom výkonných áut a prináša nový N Line.

Ako prvé auto v tejto línii môžete na vyšší level posunúť svoj 5-dverový i30, a to s úchvatnými dizajnovými elementmi prebratými priamo z i30 N. Spolu s množstvom športových dizajnových vychytávok ponúka nový 5-dverový i30 N Line aj športovejší jazdný zážitok. Vychutnajte si vyladené pohonné ústrojenstvo spojené so špeciálnym odpružením a s väčšími prednými brzdami spolu s 18″ výkonnostnými pneumatikami.

Urobte svoj život neobyčajnejším.

Pozrite sa, aký zážitok vám vie priniesť športový dizajn. Pozrite si tento spot úplne nového 5-dverového Hyundai i30 N Line.

Prehrať video

Predná časť vozidla

 • Exkluzívna maska chladiča a tvarovanie nárazníka

  Unikátna N Line verzia Hyundai prináša kaskádovitú masku, ktorú nájdete vpredu i30 N spolu s agresívnym predným nárazníkom s charakteristickými striebornými líniami.

 • 18″ zliatinové kolesá s výkonnostnými pneumatikami

  Už na prvý pohľad vidieť, že korene nového 5-dverového i30 N Line sú v motoršporte. Vďaka vylepšenému odpruženiu a veľkým 18″ zliatinovým kolesám, športové pneumatiky Michelin PS4 dokonale vypĺňajú priestory kolies a vytvárajú dynamickejší postoj, vďaka čomu auto fantasticky drží na ceste. Športový charakter zvýrazňujú aj zväčšené predné brzdy.

 • Znaky a dizajnové prvky N Line

  Vďaka štýlovým N Line symbolom a čiernym spätným zrkadlám na bočnej strane novová N Line verzia naozaj vystupuje z davu.

Zadná časť vozidla

 • Kombinované LED svetlá

  Štandardné zadné kombinované LED svetlá sú v perfektnej harmónii s vyrezávanými charakteristickými líniami, ktoré zvýrazňujú jedinečný vzhľad zadnej časti.

 • Zdvojený výfuk

  Športový zdvojený chrómovaný výfuk zvýrazňuje športový charakter N.

 • Športový zadný nárazník

  Agresívne tvarovaný zadný nárazník prevzatý z i30 N disponuje v 5-dverovom i30 N Line výraznými striebornými elementmi.

Interiér

 • Kožený multifunkčný volant

  Užite si komfort a kontrolu vďaka perforovanému koženému N Line volantu so športovými metalickými lúčmi. Vďaka ovládacím tlačidlám máte kontrolu nad autom bez toho, aby ste dali ruky dole z volantu.

 • N Line športové sedadlá

  Vitajte v úplne novom leveli komfortu sedadiel. Spolu s N logom, šedým kontrastným šitím a bočnými opierkami vám príťažlivé športové N Line sedadlá dajú pocit plnej kontroly a pohodlia, so silnou podporou bedier a vysúvateľným sedákom sedadiel.

 • Kovové pedále

  Športové kovové pedále podporujú váš pocit zo športovej výbavy v interiéri a umocnia váš zážitok z dynamickej jazdy. Sú vyrobené z brúseného kovu s protišmykovou gumou pre viac kontroly.

 • N Line prevodovka

  Guľatá prevodovka v kombinácii kovovými detailmi a kožou vám zaručí pevnejšieuchopenie a lepší pocit zo športovej jazdy. Dokonale navrhnutá na rýchle radenie.

Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.