Vychutnajte čas kvality –
v každej rodine
Je jedno, akým spôsobom žijete, nový SANTA FE vám uľahčuje život. Je skonštruovaný tak, aby pre vás vytvoril zónu komfortu a umožnil vám užiť si špecifické momenty s vašimi najbližšími – bez ohľadu na to, kam vás cesta zavedie.

Energický profil

Prominentné blatníky a výrazná bočná charakterová línia umocňujú status SANTA FE ako vlajkovej lode radu SUV značky Hyundai.

Výrazne charakteristický

Na zadnej časti línie dverí batožinového priestoru prechádzajú do nápadných zadných skupinových svetiel z LED, vytvárajúc elegantný a harmonický vzhľad. Odolný štít v nárazníku a dvojitá chrómovaná koncovka výfuku dodávajú zadnej časti športový akcent.

Motory

Pre SANTA FE sú na výber dva naftové motory – 2,0 CRDi a 2,2 CRDi. Oba spĺňajú novú emisnú normu Euro 6C a vyznačujú sa priaznivou spotrebou paliva vďaka optimalizácii spaľovania a minimalizácii trecích strát.

Vnútorný priestor

Viac pohodlia, menej stresu. Kabína nového SANTA FE vyniká veľkým priestorom a optimalizovanou ergonómiou. Tým je každá jazda príjemnejšia – pre každého člena posádky.

Spoznajte Calm Tech SUV

Nový SANTA FE bol navrhnutý s celou škálou inovatívnych systémov, ktoré pomáhajú znížiť stres pri každodennom jazdení. Tieto prvky Calm Tech pomáhajú vytvoriť komfortnú zónu pre vás a pre vašich pasažierov. Od zlepšenia jazdných vlastností a monitorovania iných vozidiel po zvýšenie bezpečnosti pasažierov pri vystupovaní systémy Calm Tech pracujú v pozadí, aby znížili stres – a vďaka tomu môžete stráviť viac času vo vašej komfortnej zóne.

 • Head-up displej Náš nový head-up displej s uhlopriečkou 8,5″ (21,6 cm) s vysokým jasom pre optimálnu viditeľnosť premieta dôležité informácie ako rýchlosť, inštrukcie navigácie a výstražné upozornenia priamo na predné okno v zornom poli vodiča.
 • Asistent bezpečného opustenia vozidla Vaše deti sú vždy v bezpečí – táto inteligentná funkcia zabraňuje otvoreniu zadných dverí dočasnou aktiváciou detských poistiek, keď zaregistruje vozidlá približujúce sa zozadu. Pasažieri tak môžu vystúpiť, iba keď je to bezpečné.
 • Upozornenie na prítomnosť cestujúcich na zadných sedadlách Tento systém pomocou ultrazvukových senzorov monitoruje zadné sedadlá. Keď vodič vystupuje z vozidla a na zadnom sedadle niekto sedí, systém ho na to upozorní vyskakujúcou správou v združenom prístroji. Ak systém zaregistruje pohyb na zadných sedadlách potom, čo vodič opustil vozidlo a zamkol ho, zablikajú svetlá a zaznie zvukový výstražný signál.
 • Systém na sledovanie únavy vodiča (DAW) Systém na sledovanie únavy vodiča (DAW) zvyšuje bezpečnosť na úplne novú úroveň kontinuálnym monitorovaním a analyzovaním spôsobu ovládania vozidla. Keď identifikuje odchýlky spôsobené únavou, upozorní vodiča zvukovou výstrahou a vyskakovacou správou na displeji v združenom prístroji, aby si urobil prestávku na odpočinok.
Asistent bezpečného otvorenia elektrických 5. dverí

Táto inteligentná funkcia zabezpečuje, že máte vždy dosť miesta na bezpečné otvorenie dverí batožinového priestoru – napríklad, keď parkujete zadnou časťou blízko pri stene.

Systém pohonu všetkých kolies HTRAC™

Zlé počasie? Tesné serpentíny? Nijaký problém. Nový SANTA FE môže byť vybavený inovatívnym systémom pohonu všetkých kolies HTRAC™ pre optimálnu ovládateľnosť a trakciu – ktorý zvyšuje bezpečnosť a pohodlie rovnako na šmykľavých mestských uliciach aj na hrboľatých vidieckych cestách.

Viac podrobností
Exteriér
Exteriér
S výraznými charakterovými líniami a so sebavedomým dizajnom nový Hyundai SANTA FE vyzerá dobre z každej strany.
 • Predná časť vozidla

  viacSvetlá
  full LED
  viacKomponentové
  svetlá
  viacKaskádovitá
  maska
  • Svetlá full LED Svetlá full LED sú dizajnovo atraktívne a lepšie osvetľujú cestu. Automatické prepínanie diaľkových svetiel zvyšuje bezpečnosť a komfort.
  • Komponentové svetlá Komponentové svetlá majú moderné úzke denné svetlá z LED umiestnené oddelene nad hlavnými reflektormi z LED.
  • Kaskádovitá maska Nápadná kaskádovitá maska chladiča SANTA FE kombinuje výrazný vzhľad s prepracovanými detailmi. Nápadná chrómovaná lišta na hornom okraji prechádza až po blatníky, čo spolu s modelovaným nárazníkom vytvára energickú tvár automobilu.
 • Bočná časť vozidla

  viacCharakterová
  línia
  viacZliatinové
  disky
  • Charakterová línia Charakterová línia naboku karosérie spája denné svetlá z LED so zadnými skupinovými svetlami, čím dodáva atletickému profilu SANTA FE dynamiku.
  • Zliatinové disky Pre dynamické SUV sú na výber elegantné zliatinové disky formátu 17, 18 a 19 palcov.
 • Zadná časť vozidla

  viacLED zadné
  skupinové
  svetlá 3D
  viacPanoramatické
  strešné okno
  • LED zadné skupinové svetlá 3D Nové LED zadné skupinové svetlá s 3D efektom harmonicky dotvárajú výraznú zadnú časť karosérie. Santa Fedodávajú charakteristický vzhľad a sú dobre viditeľné vo dne aj v noci.
  • Panoramatické strešné okno Vpustite slnko do kabíny. Dvojdielne panoramatické strešné okno nad oboma radmi sedadiel podporuje dojem veľkého vnútorného priestoru. Predný panel môžete elektricky otvoriť stlačením gombíka a priviesť do kabíny čerstvý vzduch, výklopný deflektor znižuje prievan.
Sofistikovaný komfort
V priestrannom interiéri sú použité materiály vysokej kvality, prispievajúce k elegantnému vzhľadu a k celkovému dojmu vysokého komfortu.
Vyberte si svoje obľúbené farby a materiály
 • Materiál
  poťahov sedadiel
  StropObklady
 • Materiál
  poťahov sedadiel
  StropObklady
 • Materiál
  poťahov sedadiel
  StropObklady
 • Materiál
  poťahov sedadiel
  StropObklady
Zhotovenia interiéru

Zažite výnimočnú úroveň kvality vďaka materiálom soft-touch, starostlivému vypracovaniu detailov a precízne ušitým poťahom. Doprajte si komfort, ktorý si zaslúžite.

 • Dotykový displej 8″

  Odsadený farebný dotykový displej s uhlopriečkou 8″ (20,3 cm) je umiestnený v optimálnom dosahu vodiča. Umožňuje pohodlný prístup k funkciám Apple CarPlay™ a Android Auto™, multimediálnym funkciám a k navigácii so zobrazovaním mapy v 3D a na 7 rokov predplatenými službami LIVE services.

  Apple CarPlay™ je registrovaná ochranná značka Apple Inc. Služba nemusí byť dostupná na našom trhu. Android Auto™ je registrovaná ochranná značka Google Inc. Služba nemusí byť dostupná na našom trhu.
 • Vyhrievané a ventilované sedadlá

  Teplé v zime, chladné v lete. Vyhrievané a ventilované sedadlá s perforovaným poťahom zvyšujú pohodlie pri dlhých jazdách vo všetkých ročných obdobiach.

 • Multifunkčný volant

  Multifunkčný športový volant je vybavený ergonomicky optimálne umiestnenými ovládacími prvkami systému infotainmentu, telefónu a tempomatu. Tak môžete mať všetko pod kontrolou bez spustenia rúk z volantu. Pre ešte väčší komfort v zime môže byť volant vybavený aj vyhrievaním.

 • Kožené poťahy

  V celom interiéri sú použité materiály vysokej kvality, vypracované s veľkou pozornosťou venovanou detailom. Mnoho z povrchuinteriéru je potiahnuté kvalitnou kožou s kontrastným prešívaním, čo vytvára ušľachtilú atmosféru v kabíne.

 • Digitálny 7″ displej

  Združený prístroj má v strede farebný digitálny displej s uhlopriečkou 7″ (17,8 cm), ktorého farba sa mení podľa zvoleného jazdného režimu. Displej zobrazuje dôležité prevádzkové informácie ako rýchlosť jazdy, spotreba paliva, dojazd, status asistenčných systémov, inštrukcie navigácie, vonkajšia teplota a ďalšie.

 • Automatická klimatizácia

  Sadnite si a odpočívajte. Dvojzónová automatická klimatizácia vytvára individuálne teplotné zóny pre vodiča a pre spolujazdca vpredu. Jednoducho si nastavte želanú teplotu a systém sa postará o ostatné.

 • Bezdrôtové nabíjanie telefónu

  Nabíjacia priehradka v stredovej konzole (štandard Qi) umožňuje pohodlne nabíjať kompatibilné smartfóny bez použitia kábla.

 • Lakťová opierka

  Komfortne čalúnená lakťová opierka medzi prednými sedadlami slúži súčasne ako veko priestrannej odkladacej schránky. V celej kabíne je množstvo inteligentne vyriešených odkladacích priestorov.

 • Variabilný batožinový priestor

  Nový SANTA FE môžete rýchlo transformovať zo 7-miestneho na 2-miestny a naspäť – za niekoľko sekúnd. Potrebujete odviezť priateľov na športový zápas? Máte na to 7 sedadiel. Alebo doviezť domov z obchodu novú sedačku? Môžete sklopiť všetky sedadlá okrem dvoch predných.

 • Zadné konektory USB

  Pripojte a nabíjajte. V stredovom tuneli sú dva konektory USB na nabíjanie mobilných zariadení pasažierov sediacich v 2. rade sedadiel.

 • Vynikajúca prepravná kapacita

  Nový SANTA FE má vysoko flexibilnú sústavu sedadiel, umožňujúcu prispôsobiť batožinový priestor na prepravu všetkého, čo vo svojom rušnom živote potrebujete. Pri 5-sedadlovej konfigurácii má batožinový priestor objem 625 litrov (VDA). Sedadlá v 2. rade môžete za niekoľko sekúnd jednoducho sklopiť, čím získate 1 695 litrov priestoru.

Farebné zhotovenie interiéru

Máte na výber. Interiér s pokojným dizajnom, využívajúcim materiály soft-touch, kožené poťahy a elegantné prešívanie si môžete zvoliť v štyroch farebných zhotoveniach.

Výkonné motory
Pre SANTA FE sú na výber dva naftové motory – 2,0 CRDi a 2,2 CRDi. Oba spĺňajú novú emisnú normu Euro 6C a vyznačujú sa priaznivou spotrebou paliva vďaka optimalizácii spaľovania a minimalizácii trecích strát.
 • 2.0 CRDi naftový motor

  Štandardný naftový motor 2.0 CRDi je na výber v dvoch výkonových verziách so 110 kW (150 k) a 136 kW (185 k) a s maximálnym krútiacim momentom 400 Nm. Dá sa kombinovať so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a s pohonom predných alebo všetkých kolies alebo s novou 8-stupňovou automatickou prevodovkou a s pohonom všetkých kolies.


  Max. výkon
  185.0 k
  Max. krút. moment
  400.0 Nm
 • 2.2 CRDi naftový motor

  Naftový motor 2.2 CRDi, ktorý dosahuje výkon 147 W (200 k)a maximálny krútiaci moment 440 Nm, môže byť vybavený 6-stupňovou manuálnou alebo novou 8-stupňovou automatickou prevodovkou v kombinácii s pohonom predných alebo všetkých kolies.


  Max. výkon
  200.0 k
  Max. krút. moment
  440.0 Nm
Podvozok a prevodové ústrojenstvo

Nový SANTA FE má starostlivo konštruovaný podvozok a moderné prevodové
ústrojenstvo na vynikajúcu ovládateľnosť a trakciu.

 • Predná a zadná náprava Predná náprava s tlmičovými vzperami McPherson prispieva k dobrej ovládateľnosti pri akcelerácii a brzdení. Zadná viacprvková náprava zvyšuje komfort pruženia a vďaka svojej konštrukcii zaberá menej miesta, z čoho profituje vnútorný priestor kabíny.
 • Nová 8-stupňová automatická prevodovka Nová 8-stupňová automatická prevodovka zvyšuje komfort, zlepšuje dynamiku a prispieva k zníženiu spotreby paliva.
 • 6-stupňová manuálna prevodovka Vďaka viackužeľovej synchronizácii, optimalizovanej geometrii ozubenia a trvalej náplni oleja nízkej viskozity sa manuálna prevodovka vyznačuje presným radením a nízkymi ovládacími silami.
Systém pohonu všetkých kolies HTRAC™

Zažite novú úroveň ovládateľnosti a suverenity. Systém pohonu všetkých kolies HTRAC™ adaptívne rozdeľuje krútiaci moment prenášaný na nápravy tak, aby bola zabezpečená optimálna trakcia na všetkých typoch povrchu. Na rozdiel od mechanických systémov iných značiek HTRAC™ variabilne reguluje krútiaci moment a brzdnú silu na jednotlivých kolesách, čím zlepšuje trakciu na snehu, štrku a na normálnom asfaltovom povrchu, ako aj dynamickú stabilitu pri prejazde zákrutami. Prepínač jazdných režimov pritom prispieva k zníženiu spotreby paliva.

 • Voľba jazdného režimu Jazdnú dynamiku SANTA FE si môžete modifikovať podľa potreby. Zmenou jazdného režimu, ktorý sa zobrazuje v združenom prístroji, sa mení krútiaci moment motora, body preraďovania automatickej prevodovky a rozdeľovanie krútiaceho momentu v systéme HTRAC. V režime COMFORT sa na zlepšenie stability prenáša maximálne 35 % krútiaceho momentu na zadné kolesá. Údaje v obrázku sú iba ilustratívne, rozdelenie výkonu sa môže líšiť podľa jazdných podmienok.
 • Voľba jazdného režimu Jazdnú dynamiku SANTA FE si môžete modifikovať podľa potreby. Zmenou jazdného režimu, ktorý sa zobrazuje v združenom prístroji, sa mení krútiaci moment motora, body preraďovania automatickej prevodovky a rozdeľovanie krútiaceho momentu v systéme HTRAC. V režime ECO systém HTRAC na zníženie spotreby paliva poháňa iba predné kolesá. Na šmykľavom povrchu systém automaticky prenáša krútiaci moment na všetky štyri kolesá. Údaje v obrázku sú iba ilustratívne, rozdelenie výkonu sa môže líšiť podľa jazdných podmienok.
 • Voľba jazdného režimu Jazdnú dynamiku SANTA FE si môžete modifikovať podľa potreby. Zmenou jazdného režimu, ktorý sa zobrazuje v združenom prístroji, sa mení krútiaci moment motora, body preraďovania automatickej prevodovky a rozdeľovanie krútiaceho momentu v systéme HTRAC. V režime SPORT systém HTRAC na zlepšenie akcelerácie prenáša až do 50 % krútiaceho momentu na zadné kolesá. Údaje v obrázku sú iba ilustratívne, rozdelenie výkonu sa môže líšiť podľa jazdných podmienok.
 • Voľba jazdného režimu Jazdnú dynamiku SANTA FE si môžete modifikovať podľa potreby. Zmenou jazdného režimu, ktorý sa zobrazuje v združenom prístroji, sa mení krútiaci moment motora, body preraďovania automatickej prevodovky a rozdeľovanie krútiaceho momentu v systéme HTRAC. V režime SMART sa systém prispôsobuje spôsobu jazdy a cestným podmienkam v reálnom čase automatickým prepínaním medzi režimami ECO, SPORT a COMFORT na dosiahnutie optimálnej výkonnosti.
Safety
Hyundai SmartSense
S Hyundaiom SmartSense, našou prelomovou sústavou vyspelých asistenčných systémov, má nový SANTA FE jeden z najlepších bezpečnostných kompletov v triede. Od automatického núdzového brzdenia na predchádzanie kolíziám cez automatické udržiavanie v jazdnom pruhu až po monitorovanie vozidiel v mŕtvych uhloch vás asistenčné systémy v SANTA FE upozorňujú na potenciálne nebezpečenstvo počas jazdy – pre vašu bezpečnosť a bezstarostnosť.
 • Systém na upozornenie na vozidlá blížiace sa v priečnom smere pri cúvaní (RCCA)

  Radarové senzory v zadnom nárazníku pri cúvaní monitorujú vozidlá približujúce sa zboku v uhle 180 stupňov, a ak je to potrebné, systém zabrzdí vozidlo na zabránenie kolízii. Táto funkcia, perfektná pre parkovacie boxy a pri jazde v meste, sa aktivuje zaradením spiatočky.

  RCCA
 • Systém na automatické udržanie vozidla v jazdnom pruhu (LKA)

  Kamera monitoruje čiary vodorovného dopravného značenia jazdného pruhu a systém LKA, ktorý je aktívny pri rýchlosti nad 60 km/h, najprv akusticky a vizuálne upozorní vodiča, keď sa vozidlo približuje k čiare bez zapnutých smerových svetiel. Ak je to potrebné, systém vráti vozidlo do správneho smeru korekciou riadením.

  LKA
 • Systém monitorovania mŕtveho uhla (BCA)

  Radarové senzory v spodnej časti zadného nárazníka monitorujú oblasť vedľa vozidla a za ním a upozorňujú vodiča na vozidlá a na iné objekty vchádzajúce do oblasti mŕtvych uhlov. Systém upozorní vodiča výstražným svetlom v príslušnom vonkajšom spätnom zrkadle a výstrahou v združenom prístroji. Ak vodič zapne smerové svetlá a v mŕtvom uhle je iné vozidlo, systém vydá zvukový výstražný signál.

  BCA
 • Systém autonómneho núdzového brzdenia (FCA)

  Systém autonómneho núdzového brzdenia FCA využíva prednú kameru a radarový senzor na monitorovanie vozidiel idúcich vpredu. Najprv akusticky a vizuálne upozorní vodiča, ak sa odstup od vozidla idúceho vpredu zníži natoľko, že hrozí riziko kolízie. V druhej fáze automaticky pribrzdí vozidlo potrebnou intenzitou a v tretej fáze zabrzdí vozidlo maximálnou intenzitou na zabránenie kolízii, resp. na zmiernenie jej následkov. Systém sa aktivuje pri rýchlosti nad 10 km/h.

  FCA
 • Adaptívny tempomat s funkciou „auto stop a štart“

  Adaptívny tempomat s funkciou „auto stop a štart“ využíva predný radarový senzor a udržiava konštantnú rýchlosť a odstup od vozidla idúceho vpredu automatickým zrýchľovaním a brzdením. Ak premávka zastane, funkcia „auto stop a štart“ (pri automatickej prevodovke) úplne zastaví vozidlo a automaticky ho opäť rozbehne, keď sa rozbehne premávka. Systém pracuje v rozsahu rýchlosti od 0 do 180 km/h.

Chráni vás a vašich blízkych

Nový SANTA FE profituje z vysokej pevnosti karosérie, dosiahnutej použitím ocele ultravysokej pevnosti a z vysokej miery absorpcie energie nárazu. Ochranu posádky pri nehode ďalej zvyšuje sústava šiestich airbagov s čelnými a bočnými airbagmi vpredu, ako aj s bočnými závesovými airbagmi pre všetky tri rady sedadiel.

Komfort
Inteligentné prvky vybavenia Calm Tech zvyšujú komfort posádky SANTA FE.
Boli navrhnuté tak, aby spríjemňovali jazdu všetkým členom posádky a uľahčovali manipuláciu s vozidlom.
 • Elektrické dvere batožinového priestoru s dvoma rýchlosťami Ako si to želáte. Elektricky ovládané dvere majú dve rýchlosti otvárania, ktoré si môžete nastaviť podľa potreby.
 • Sklápanie sedadiel v 2. rade jedným dotykom Nastupovanie a vystupovanie na sedadlá v 3. rade je jednoduché a pohodlné. Stačí stlačiť gombík a sedadlo v 2. rade sa posunie dopredu so sklopeným operadlom.
 • Ozvučovací systém premium značky KRELL Ozvučovací systém premium značky KRELL vyniká kvalitou zvuku. Externý výkonový zosilňovač a 10 high-end reproduktorov zabezpečuje priestorové ozvučenie kabíny na špičkovej úrovni.
 • 5-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov Ako každý Hyundai aj nový SANTA FE je vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality. A na túto kvalitu poskytujeme záruku 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Vďaka tomu môžete byť bez starostí, lebo máte jednu z najlepších záruk v rámci automobilového priemyslu – štandardne.
 • Systém monitorovania okolia (SVM) Tesný parkovací dom? Úzka autoumyváreň? Nijaký problém. Systém monitorovania okolia SVM robí manévrovanie s novým SANTA FE v stiesnenom priestore jednoduchším a bezpečnejším. Sústava štyroch kamier na všetkých stranách karosérie vám poskytuje pohľad okolo vozidla v okruhu 360°, takže presne viete, kde sa nachádzate.
 • Navigačný systém s displejom 8″ Voliteľný navigačný systém s farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 8″ (20,3 cm) v SANTA FE integruje všetky navigačné a mediálne funkcie, ako aj funkcie konektivity. Displej vo zvýšenej polohe umožňuje pohodlné ovládanie vrátane Apple CarPlay™ a Android Auto™, vďaka ktorým máte prístup k funkciám vášho smartfónu. Navigačný systém je vybavený mapami 3D a zahŕňa jedinečnú službu Hyundai Lifetime MapcareTM** s bezplatnými každoročnými aktualizáciami mapy a softvéru, ako aj na 7 rokov predplatené služby LIVE services, poskytujúce dopravné informácie a správy o počasí v reálnom čase, informácie o stacionárnych radaroch (v štátoch, kde to zákony povoľujú), aktuálne ceny paliva, informácie o vyťaženosti parkovísk a umožňujúce online vyhľadávanie bodov záujmu. Ozvučovací systém premium značky KRELL s 10 reproduktormi zabezpečuje vynikajúci zvuk v kabíne. Apple CarPlay™ je registrovaná ochranná známka Apple Inc. Systém nemusí byť dostupný vo všetkých krajinách. Android Auto™ je registrovaná ochranná známka Google Inc. Systém nemusí byť dostupný vo všetkých krajinách. ** Lifetime MapCare™ je komerčné označenie značkou Hyundai predplateného programu ročnej aktualizácie máp MapCare™ na minimálne obdobie 10 rokov po skončení výroby modelu.
 • Audiosystém s displejom 7″ Audiosystém vybavený farebným dotykovým displejom TFT s uhlopriečkou 7″ (17,8 cm) podporuje Apple CarPlay™ a Android Auto™, takže si môžete pripojiť svoj mobilný telefón a ovládať jeho funkcie na veľkej obrazovke. Telefón si môžete pripojiť aj cez Bluetooth. Na farebnom displeji sa zobrazuje aj obraz cúvacej kamery na uľahčenie parkovania. Audiosystém so šiestimi reproduktormi si na želanie môžete doplniť prijímačom digitálneho rozhlasového vysielania DAB+. Apple CarPlay™ je registrovaná ochranná známka Apple Inc. Systém nemusí byť dostupný vo všetkých krajinách. Android Auto™ je registrovaná ochranná známka Google Inc. Systém nemusí byť dostupný vo všetkých krajinách.
 • Audiosystém s displejom 5″ Základný audiosystém má monochromatický displej s uhlopriečkou 5″ (12,7 cm) a 6 reproduktorov. Môžete si k nemu pripojiť váš smartfón alebo prehrávač MP3 cez USB alebo Bluetooth a počúvať vašu obľúbenú hudbu. Na želanie sa dodáva aj prijímač digitálneho rozhlasového vysielania DAB+.
 • 8-smerovo elektricky nastaviteľné sedadlá
  Vitajte v novej úrovni komfortu sedadiel. Elektricky 8-smerovo nastaviteľné predné sedadlá SANTA FE vám umožňujú nastaviť si perfektnú polohu.
 • Elektrická parkovacia brzda
  Elektrická parkovacia brzda šetrí miesto a uľahčuje rozjazd do kopca. Na ovládanie stačí jedným prstom potiahnuť alebo stlačiť ovládač.
 • Diaľkové ovládanie okien
  Zabudli ste zatvoriť nejaké okno? Nijaký problém. Okná sa dajú zatvoriť na diaľku stlačením zamykacieho tlačidla na kľúči na dlhšie ako na tri sekundy.
 • Elektricky ovládané okná
  AUTO-UP je pohodlná funkcia zatvorenia okna jedným dotykom tlačidla. Ochranná funkcia zastaví a opäť otvorí okno, keď pri zatváraní narazí na prekážku.
 • Ochrana prahov
  Elegantné dekoračné lišty chránia prahy dverí pred poškriabaním.
 • Pamäť nastavenia sedadla
  Zažite maximálny komfort stlačením gombíka. Okrem zvyčajných nastavení (spätné zrkadlá, operadlo, pozdĺžna poloha sedadla) sa do pamäte dá uložiť aj dĺžka sedadla.
Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.